ارتباط مستقیم با مدیریت فروشگاه خوش آمدید نمونه سوالات پیام نور کتابخانه مرجع فروش ویژه

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه به دارندگان حسابهای بانک ملی : باتوجه به اینکه سقف حداقل خرید کارت های بانک ملی مبلغ 5000 تومان میباشد لذا برای خرید مبالغ کمتر از 5000 تومان از کارت های سایر بانک ها استفاده نمائید

دانلود تحقیق سيستم ماجان

دانلود تحقیق سيستم ماجان

قسمت اول: مقدمه
1-1) سر شناسنامه سيستم:
بشر از ابتدا الهام گرفتن از طبيعت را در كارهاي مختلف خود مد نظر داشته و دارد . كه نمونه هاي بارز و وافري از آن را مي توان حتي در انسانهاي اوليه ديد.
در سيستم مورد بررسي كه تحت پروژه به آن خواهيم پرداخت نيز الهامات بسياري از طبيعت درطراحي، ساخت و شكل گيري كالاها و توليدات سيستم وجود دارد، بعنوان مثال مي توان طراح هاي تخت جمشيد كه از بارزترين كارهاي اين سيستم توليد و صنعتي است را مثال زد.
لازم به ذكر است كه سيستم مورد نظر مطالعه افتخار اين را داشته كه توانسته طرح هاي اصيل ايراني و فرهنگهاي سرزمين عزيزمان را درقالب كارها و محصولات خود و نه تنها درمعرض ديد هموطنانمان قرار دهد بلكه به كشورهاي مختلف بشناساند.
براي كسب اطلاعات بيشتر مي توان به سايت اينترنتي اين سيستم مراجعه كرد. كه شرح كلي از عملكرد از ابتدا تا به حال سيستم و پيشرفت ها و فعاليت هاي آن مطرح شده. درپايان تعدادي از طرح ها و كارهاي اين سيستم نيز مورد نمايش قرار خواهد گرفت.2-1)نگاهي گذرا به چگونگي عملكرد سيستم ماجان:
اين سيستم همانند بيشتر سيستم هاي توليدي- صنعتي داراي سلسله مراتبي از فعاليت ها مي باشد كه بعداً در قسمت هاي بعدي نمودار خواهد شد.
دررأس سيستم ماجان مدير ارشد قرارداد، كلاً ساختار مديريتي اين سيستم به چهاردسته (مالي، اداري، توليد، عرضه محصول و تبليغات) تقسيم مي شود.
مديريت مالي- اداري شامل حسابداري و امور اداري مي شود.
مديريت توليد، كنترل كننده قسمتهاي تهيه مولد اوليه، روابط عمومي، خط توليد، طراحي و تعمير مي باشد. مديريت عرضه محصول به دو صورت خارجي و داخلي است كه خارجي با شركت در نمايشگاههاي بين المللي و داخل به شكل عرضه درنمايندگي ها وازطريق عرضه در دفتر شركت و فروشگاه مركزي است.
مديريت تبليغات هم به 3 دسته شركت در نمايشگاههاي بين المللي (خارجي) شركت در سمينارها و ايجاد زمينه هاي معرفي مناسب كالا تقسيم مي شود.
عمليات خط توليد اين سيستم با عملكرد هاي برشكاري – جوشكاري،  رن گ كاري –رويه كوبي – نجاري –سنبلاست-كنترل كيفيت QC-مونتاژ و بسته بندي مي شود البته قسمت جوشكاري خود داراي زير مجموعه اي جوشكاري اوليه و نهايي است كه جوشكاري اوليه بصورت اسكلت و كلاف زني مي باشد.
درقسمتهاي بعد خواهيم ديد كه چگونه اين سيستم فعاليت مي كند، اميد آن كه شروح مذكور در اين پروژه بتواند در شناسايي سيستم مؤثر افتد.
علاوه بر اين در شناسايي و تحليل و طراحي اين سيستم از متدولوژي RPM شي گرا استفاده شده است و بررسي كوتاه و اجمالي هم با متدولوژي  RUP شده است. متدولوژي RPM داراي مراحل زير است كه تك تك در ادامه مورد بررسي قرار خواهند گرفت.

 

 

 

شامل 49 صفحه Word


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک دیگر استفاده نمایید

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
system-majan-tah_745624_4646.zip90.2k

دانلود تحقیق بررسی میزان تحمل استرس بین دانشجویان مجرد و متاهل رشته روانشناسی

دانلود تحقیق بررسی میزان تحمل استرس بین دانشجویان مجرد و متاهل رشته روانشناسی مقدمه : افراد جامعه کنونی بیش از پیش نسبت به استرس و پیامدهای آن هوشیار شده اند . بزرگسالان ، نوجوانان و حتی کودکان از آلودگی محیط زیست امکان وقوع یک جنگ هسته ای به پایان رسیدن منابع طبیعی وجوه اافزوده های غذایی و مواد سرطان زا و .... سخن می گویند و تمامی اسائل بخشی از زندگی روزمره را تشکیل می دهند . زندگی عصر ما چنان است که در اغلب خانواده ها پدر و مادر هر دو باید کار کنند تا بتوانند هزینه ای روز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,500 تومان

تبلیغات

دانلود پایان نامه و پروژه