ارتباط مستقیم با مدیریت فروشگاه خوش آمدید نمونه سوالات پیام نور کتابخانه مرجع فروش ویژه

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه به دارندگان حسابهای بانک ملی : باتوجه به اینکه سقف حداقل خرید کارت های بانک ملی مبلغ 5000 تومان میباشد لذا برای خرید مبالغ کمتر از 5000 تومان از کارت های سایر بانک ها استفاده نمائید

دانلود تحقیق مهندسی نرم‌افزار

دانلود تحقیق مهندسی نرم‌افزار

مهندسی نرم‌افزار، یک روش علمی برای تولید نرم‌افزارها است که بر اساس آن، نرم‌افزار در طی یک فرایند علمی، تجزیه و تحلیل، طراحی، پیاده‌سازی، آزمایش و پشتیبانی می‌شود. این علم برای پیاده‌سازی نرم‌افزارهایی که اهداف مهم و حیاتی دارند یک ضرورت است.
در بیشتر پروژه‌های نرم‌افزاری، بیش از هفتاد درصد از هزینه‌های پروژه، صرف نگهداری نرم‌افزار می‌شود. به همین منظور در مهندسی نرم‌افزار از روش‌هایی استفاده می‌شود تا نگهداری و ایجاد تغییر در نرم‌افزار به سادگی صورت پذیرد و هزینه‌های پروژه‌ها کاهش یابد.
برای بهبود کیفیت پروژه‌های نرم‌افزاری، نیاز به روش‌هایی برای اندازه‌گیری کیفیت نرم‌افزار وجود دارد که این روش‌ها نیز در علم مهندسی نرم‌افزار وجود دارد. معیارهای مختلفی نیز برای اندازه‌گیری کیفیت بخش‌های مختلف نرم‌افزارها وجود دارد. خورشیدچهر برای بهبود کیفیت نرم‌افزارهایی که تولید می‌کند، از این علم استفاده می‌کند تا کیفیت را تضمین کند.
در سال‌های اخیر، نرم‌افزارها وسعت زیادی پیدا کرده‌اند. شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری، با بررسی‌های آماری گسترده به این نتیجه رسیده‌اند که بسیاری از نرم‌افزارها به قسمت‌های مشترک و خدمات مشترکی نیاز دارند. برای کمک به سرعت بخشیدن به توسعه و ساخت نرم‌افزارها، بعضی از این شرکت‌ها نظیر Sun Microsystems و Microsoft زیرساخت‌هایی را ایجاد کرده‌اند که به تولیدکنندگان نرم‌افزار کمک می‌کند تا با بهره‌گیری از خدمات و امکانات این زیرساخت‌ها، برنامه‌ها را با سرعت بیشتر و امکانات بیشتر تولید کنند.
در حال حاضر دو زیرساخت اصلی وجود دارد که در پروژه‌های نرم‌افزاری از آن‌ها استفاده می‌شود. یکی از این زیرساخت‌ها، J2EE از شرکت Sun Microsystems است که با قدمت، قدرت، امنیت و بسیاری مزایای دیگر، برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ بسیار مفید است. زیرساخت دیگر .NET است که شرکت Microsoft آن را ارائه کرده است و در صورتیکه شرکت یا سازمانی متکی به فناوری‌های شرکت Microsoft است، این زیرساخت برایش مناسب خواهد بود.
در صنعت‌ نرم‌افزار استانداردهای فراوانی وجود دارد که تولید نرم‌افزارهای استاندارد را ممکن می‌سازد. تولید اینگونه نرم‌افزارها مزایای فراوانی برای صاحبان آن‌ها دارد که از جمله می‌توان سادگی در نگهداری، توسعه پذیری، برقراری ارتباط بین برنامه‌های مختلف و بسیاری دیگر را نام برد. این مزایا، سازندگان را موظف می‌سازد تا استانداردها را بشناسند و بر اساس آن استانداردها نرم‌افزارها را ایجاد کنند.
استانداردهای فراوانی در این صنعت وجود دارد که باید بر اساس نیازهای مشتریان، مشخص و به کار گرفته شوند. خورشیدچهر استانداردهای مهم را می‌شناسد و استانداردهای جدید را نیز بررسی می‌کند تا در هنگام نیاز از آن‌ها بهره بگیرد.
ابزارهای فراوانی برای تولید نرم‌افزارها و برنامه‌ها وجود دارد. این ابزارها برای نیازهای متفاوتی ایجاد شده‌اند و هر ابزار، برای شرایط خاصی مناسب خواهد بود.
از ابزارهای مختلفی در هر پروژه بر حسب نیاز آن پروژه می‌توان استفاده کرد. این ابزارها که روز به روز پیشرفته‌تر می‌شوند، امکانات جدیدتر و بهتری را به برنامه‌ها می‌توانند اضافه کنند.
مهندسی نرم افزار پیشه‌ای است که به یاری دانش رایانه و دیگر فناوری‌ها و روش‌ها به آفریدن و نگاهداری رایانه‌ای می پردازد نرم افزار.
مسئله اصلی  الزامات تعیین شد در زمان تعیین شد مهندسی نرم‌افزار تولید نرم‌افزار
در محدودهٔ بودجه پیش‌بینی شده است.
کاربردهای مهندسی نرم افزار دارای ارزش اجتماعی و اقتصادی است زیرا بهره وری مردم را بالا برده چند و چون زندگی آنان را بهتر می‌کند. مردم با بهره گیری از نرم افزار توانایی انجام کارهایی را دارند که قبل از آن برایشان شدنی نبود. نمونه‌های آن سامانه‌های توکار، نرم افزار اداری، بازی‌های رایانه‌ای، و اینترنت می باشد.
فناوری‌ها و خدمات مهندسی نرم افزار به کاربران برای بهبود بهره وری و کیفیت یاری میرساند.
نمونه‌هایی از زمینه‌های بهبود: دادگان، زبان ها، کتابخانه ها، الگو ها، فرایندها و ابزار

آشنائی با حملات DoS
شايد تاکنون شنيده باشيد که يک وب سايت مورد تهاجمی از نوع DoS قرار گرفته است . اين نوع از حملات صرفا" متوجه وب سايت ها نبوده و ممکن است شما قربانی بعدی باشيد. تشخيص حملات DoS از طريق عمليات متداول شبکه امری مشکل است ولی با مشاهده برخی علائم در يک شبکه و يا کامپيوتر می توان از ميزان پيشرفت اين نوع از حملات آگاهی يافت .
حملات از نوع ( DoS ( denial-of-service
در يک تهاجم از نوع DoS ، يک مهاجم باعث ممانعت دستيابی کاربران تائيد شده به اطلاعات و يا سرويس های خاصی می نمايد . يک مهاجم با هدف قرار دادن کامپيوتر شما و اتصال شبکه ای آن و يا کامپيوترها و شبکه ای از سايت هائی که شما قصد استفاده از آنان را داريد ، باعث سلب دستيابی شما به سايت های Email ، وب سايت ها ، account های online  و ساير سرويس های ارائه شده بر روی کامپيوترهای سرويس دهنده می گردد .

 

 

شامل 16 صفحه word


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک دیگر استفاده نمایید

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
mohandesi-narmafzar_585655_6277.zip16.7k

تبلیغات

دانلود پایان نامه و پروژه